Pirmas išvažiavimas į gatvę šiais metais

2014-02-22 – Pirmas išvažiavimas su  “hibridu” į gatvę. Distancija trumpa – ~6km. Išvažiavimo tikslas – įvertinti dviratį po žiemos, pasireguliuoti sėdėseną, pasiklausyti ar kažkas “nebarška” ir panašiai.
Atradimai: priekinis dviračio purvasargis(“sparnas”) šiek tiek atsipalaidavęs tad kartais “sukontaktuoja” su padanga. Sprendimas paprastas – pasireguliuoti truputį aukštį(tik nepersistengti, nes paskui gali prastokai atlikti savo f-cijas) ir esantį varžtą šiek tiek paveržti, kad su laiku sparnas vėl nenusileistų.
Kitas atradimas – šiek tiek per žemai nusileidus sėdynė – išspręsta paprastai – sustojus sėdynė pakelta iki rodos gero lygio. Kita vertus tie kas važinėja daug ir ilgai puikiai žino kiek užtrunka laiko tiksliai atitaikyti sėdynės aukštį ir panašiai, kad kita sėdynė dėl to kentėtų minimaliai :)
Visa kita kaip ir normaliai – tik su laiku tikriausiai reikės kiek pasiveržti klipsinius pedalus, nes atrodo, kad jau išsisega kiek per lengvai.
Minti buvo visai nieko tik kiek persistengiau su apranga – prisirengiau per šiltai, tad ir po tų šešių kilometrų parmyniau gana šlapias(termo kelnės, bibšortai, pašiltinimai rankom, kojom, šiltesni marškinėliai ir plona rudeninė striukė buvo kiek per šilta prie +6-7 laipsnių ir vėjo nebuvimo).
Tai tiek šiame pranešime :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *